Svatební ceník
vyberte si to své..

5/5

Pokud si vyberete typ balíčku „Premium“, strávím s vámi celý den a zachytíme všechny důležité části svatebního dne – přípravy novomanželů, příchod svatebních hostů, svatební obřad, svatební hostina, focení novomanželů a odpolední a podvečerní program. Vše realizuji za pomocí nejmodernější techniky a dronu. záběry zpracovávám v postprodukci do filmové podoby. Strávená doba přibližně 8 – 9 hodin.

Záběry zpracuji do krátkého svatebního videoklipu, který trvá přibližně 3 až 6 minuty a shrnuje nejlepší záběry z celého dne. Těšit se můžete ale i na Backstage video v nesestříhané verzi 20 až 30 minut.
Hudbu vždy pečlivě vybírám z těch nejlepších Music Stock a nikdy ji neopakuji, proto vaše video bude originál!

Doprava zdarma do 30 km

5/5
-Balíček Ultra obsahuje vše z balíčku Premium! 
-Navíc vám vytvořím nezapomenutelné předsvatební video, které bude skvělou a originální pozvánkou na váš svatební den!
-Záběry také zakomponuji do hlavního svatební videa, které tak dostane úplně jiný rozměr, díky použití záběrů z vašeho prostředí a lokality.. 
Pokud si vyberete typ balíčku „Ultra“, strávíme s vámi celý den a zachytíme všechny důležité části svatebního dne – přípravy novomanželů, příchod svatebních hostů, svatební obřad, svatební hostina, focení novomanželů a odpolední a podvečerní program. Vše realizujeme za pomocí nejmodernější techniky a dronu. záběry zpracováváme v postprodukci do filmové podoby. Strávená doba přibližně 8 – 10 hodin.
Záběry zpracuji do krátkého svatebního videoklipu, který trvá přibližně 4 až 8 minuty a shrnuje nejlepší záběry z celého dne. Těšit se můžete ale i na Backstage video v nesestříhané verzi 20 až 30 minut. 
Hudbu vždy pečlivě vybírám z těch nejlepších Music Stock a nikdy ji neopakuji, proto vaše video bude originál! 
Doprava do 50 km zdarma!
5/5
Pokud si vyberete typ balíčku „Starter“, budu na vaší svatbě natáčet po dobu přípravy novomanželů, příchodu svatebních hostů a svatebního obřadu. Následně pro vás vytvořím svatební film za použití špičkové techniky a dronu (přibližně 3 minuty) a Backstage video, které bude v nesestříhané verzi (přibližně 10 minut). Hudbu vždy pečlivě vybírám z těch nejlepších Music Stock a nikdy ji neopakuji, proto vaše video bude originál! 
Doprava není zahrnuta v ceně.

Reference

“Perfektní spolupráce, nechával jsem si u firmy ifvideo vyhotovit propagační video a grafické zpracování pro naši restauraci. Vše bylo perfektně připravené a v daný termín"
Richard Magoň
Manažer Restaurace
Super přístup, dobře odvedená práce, mohu jen doporučit.
Jiří Andrle
Obchodní Zástupce
Skvělý profesionální přístup, společně s velice přátelským jednáním. Skvělá cena a nádherně odvedená práce. Jednoznačně mohu doporučit.
Lucie Bujková
Podnikatel
Perfektní a rychlá domluva, video je nad očekávání nádherné. Vřele doporučujeme. 😁
Vladislav Lopata
Podnikatel
Hodnocení ? 10/10. Skvělá práce a perfektní přístup. 👍
Václav Pecl
manažer v Logistice
Profesionální přístup, šikovné ruce, skvělé jednání. Z toho nemohlo vzniknout jinak hodnocené video, než 5 z 5. Díkes za zachycení celého dne. 😉
Robert Zápotocký
Projektant
Můžeme vřele doporučit. Máme skvělé svatební aftermovie. Přístup byl přátelský, ale přesto velmi profesionální. Za nás jednička 😉
Martin Štengl
Jednatel
Moc dekujeme za nadhernou pamatku v podobe svatebniho videa. Dokazali jste profesionalne zachytit vsechny dulezite momenty, ktere na sebe perfektne navazuji a jemne je doladit romantickou hudbou. Video si musim poustet stale dokola. 🙂 Jsme moc radi, ze jsme si na zaznamenani tak duleziteho dne vybrali prave Vas. Vrele IF video doprucujeme ostatnim.
head, the dummy, avatar
Lucie Gutwirthová
Neuvedeno

24

Nové plány

65

tisíc zhlédnutí videí

87

Projektů

132

zákazníků

Contacts

Kontaktujte nás

(Pro rychlejší komunikaci můžete využít také whatsapp)

[wpforms id="1150"]

Email

tomaskraus@ifvideo.cz

Telefon

(+420) 737572249

Sociální sítě