Sociální sítě, fotky, video, reels, shorts, instagram

Sociální sítě

Nabízíme kompletní správu sociálních sítí. Naší specializací jsou zejména Facebook a Instagram. Máme dlouholeté zkušenosti, které nám umožní nastavit váš firemní profil tak, abyste co nejvíce vydělali. Kompletně navrhneme komunikaci vaší značky na sociálních sítích, obsahovou strategii, vytvoříme obsahový a publikační plán a dodáme kvalitní obsah.

Součástí kvalitní propagace je také zajištění produktových fotografií a videa – reels!

Sociální sítě

Naše firma nabízí kompletní správu sociálních sítí, specializujeme se zejména na Facebook a Instagram. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme schopni nastavit váš firemní profil tak, aby byl co nejefektivnější a vydělal vám co nejvíce. Navrhneme pro vás komunikaci vaší značky na sociálních sítích, vypracujeme obsahovou strategii, připravíme publikační plán a zajistíme kvalitní obsah.

Součástí kvalitní propagace je také zajištění produktových fotografií a videa – reels!

Reels video

Jestli existuje jedna věc, kterou Instagram s vytvořením Instagram Reels pochopil, pak je to to, že král není jen obsah – je to videoobsah. S TikTok, který během 18 měsíců od svého spuštění překonal 1 miliardu globálních stažení , se nekonečný zdroj krátkých zábavných videoklipů rychle stal internetovou senzací.

Pokud chcete, aby vaši zákazníci věřili vaší značce, nebo produktu, musí uvěřit vašemu příběhu. Můžete jim ukázat skutečné věci a skutečné příběhy, které z fotografie nikdy být viděny nemohou. Proto je reels jedním z nejlepších marketingových nástrojů současné doby!

A já vám ukážu jak na to.

Přehrát video
Přehrát video
Přehrát video

Our work​

Refernce

Spolupracoval jsem na produkci videa pro společnost Vitapack, kde se kromě Evy Decastelo objevilo i několik dalších skvělých lidí. Video bylo natáčeno v Praze.

Our work​

Projekt Slanejtom

JEDNODUCHÉ RECEPTY, KTERÉ ZVLÁDNE UVAŘIT OPRAVDU KAŽDEJ!

Crosscafe

Víkend - tv nova

Contacts

Kontaktujte nás

(Pro rychlejší komunikaci můžete využít také whatsapp)

Email

tomaskraus@ifvideo.cz

Telefon

(+420) 737572249

Sociální sítě

Email

tomaskraus@ifvideo.cz

Telefon

(+420) 737572249

Sociální sítě