MENU

Přijímáme objednávky
zima, jaro, léto, podzim 2024

Svatby

Co je tím pravým kritériem svatebního videa? Víme, že to není délka. Video musí být dynamické, emotivní a zábavné. Vymyslíme, natočíme a sestříháme Vám svatební video, které bude vaší nejkrásnější vzpomínkou.

Our work​

Portfolio

Přehrát video
Přehrát video

Svatební video natáčené na krásném statku Salajna nedaleko Chebu je pro nás neocenitelnou příležitostí a důležitým milníkem v naší práci. Děkujeme, že jsme směli být součástí vašeho nezapomenutelného dne a zachytit ty nejkrásnější momenty vaší svatby.

Statek Salajna je úchvatným místem, které svým rustikálním a přitom elegantním prostředím poskytuje ideální pozadí pro romantickou svatební slavnost. Jeho kouzelná atmosféra a malebná okolní příroda nám poskytly perfektní scénu pro naši tvorbu.

Přehrát video

Svatební video natáčené na malebném Statku Týniště nedaleko Plzně je pro nás výjimečným zážitkem a čestí. Děkujeme vám, že nám byla svěřena ta nejcennější úloha – zachytit ty nejkrásnější okamžiky vaší svatby.

Statek Týniště je místem, kde se historie setkává s přírodou a kde rustikální kouzlo spojené s moderním komfortem tvoří ideální kulisu pro svatební den. Jeho atmosféra a krásné okolí vytvořily dokonalé prostředí pro natáčení a zachycení vašeho výjimečného dne.

Přehrát video
Přehrát video
maxresdefault
Přehrát video

Natáčení svatby Lucky a Adama bylo pro nás nejen radostí, ale i ctí. Byla to nádherná svatba dvou výjimečných lidí, a my jsme měli tu čest být součástí této nezapomenutelné události. Děkujeme vám, že jsme směli být svědky vašeho velkého dne a zachytit všechny tyto nezapomenutelné okamžiky.

Svatební den Lucky a Adama se uskutečnil v nádherném prostředí statku Háječek v Hlohovicích. Tato idylická lokalita poskytla ideální kulisu pro jejich lásku a slavnost. Atmosféra byla naplněna štěstím a láskou, a my jsme se snažili zachytit každý důležitý okamžik tohoto výjimečného dne.

Přehrát video
Přehrát video
Bez názvu (1920 × 1080 px) (560 × 403 px)
Přehrát video

Svatební video natáčené v krásné lokalitě Zámecké fořtovny P. Metternich nedaleko Plzně je pro nás nejen práce, ale také vášeň. Děkujeme, že jsme mohli být součástí vašeho velkého dne a zachytit ty nejkrásnější okamžiky vaší svatby.

Zámecká fořtovna P. Metternich je místem, které nabízí jedinečnou atmosféru a krásnou kulisu pro svatební události. Jeho historický šarm a romantické prostředí dodávají svatbě zvláštní kouzlo.

Přehrát video
Přehrát video

Reference

“Perfektní spolupráce, nechával jsem si u firmy ifvideo vyhotovit propagační video a grafické zpracování pro naši restauraci. Vše bylo perfektně připravené a v daný termín"
Richard Magoň
Manažer Restaurace
Super přístup, dobře odvedená práce, mohu jen doporučit.
Jiří Andrle
Obchodní Zástupce
Skvělý profesionální přístup, společně s velice přátelským jednáním. Skvělá cena a nádherně odvedená práce. Jednoznačně mohu doporučit.
Lucie Bujková
Podnikatel
Perfektní a rychlá domluva, video je nad očekávání nádherné. Vřele doporučujeme. 😁
Vladislav Lopata
Podnikatel
Hodnocení ? 10/10. Skvělá práce a perfektní přístup. 👍
Václav Pecl
manažer v Logistice
Profesionální přístup, šikovné ruce, skvělé jednání. Z toho nemohlo vzniknout jinak hodnocené video, než 5 z 5. Díkes za zachycení celého dne. 😉
Robert Zápotocký
Projektant
Můžeme vřele doporučit. Máme skvělé svatební aftermovie. Přístup byl přátelský, ale přesto velmi profesionální. Za nás jednička 😉
Martin Štengl
Jednatel
Moc dekujeme za nadhernou pamatku v podobe svatebniho videa. Dokazali jste profesionalne zachytit vsechny dulezite momenty, ktere na sebe perfektne navazuji a jemne je doladit romantickou hudbou. Video si musim poustet stale dokola. 🙂 Jsme moc radi, ze jsme si na zaznamenani tak duleziteho dne vybrali prave Vas. Vrele IF video doprucujeme ostatnim.
head, the dummy, avatar
Lucie Gutwirthová
Neuvedeno

24

Nové plány

65

tisíc zhlédnutí videí

87

Projektů

132

zákazníků

Contacts

Kontaktujte nás

(Pro rychlejší komunikaci můžete využít také whatsapp)

Email

tomaskraus@ifvideo.cz

Telefon

(+420) 737572249

Sociální sítě

Email

tomaskraus@ifvideo.cz

Telefon

(+420) 737572249

Sociální sítě